Članovi Odbora za praćenje Programa suranje Interreg V-A Slovenija – Hrvatska

PREZIME IME INSTITUCIJA ULOGA
Silič Vesna Služba Vlade RS za razvoj in evropsko kohezijsko politiko članica s pravom glasa
Krisch Mojca Služba Vlade RS za razvoj in evropsko kohezijsko politiko zamjenica članice s pravom glasa
Rener Tatjana Služba Vlade RS za razvoj in evropsko kohezijsko politiko članica s pravom glasa
Kuzmić Dimitrij Služba Vlade RS za razvoj in evropsko kohezijsko politiko zamjenik članice s pravom glasa
Sajko Darko Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo član s pravom glasa
Čanak Snežana Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo zamjenica člana s pravom glasa
Marš Irena Ministrstvo za kulturo članica s pravom glasa
Bošnjak Mateja Ministrstvo za kulturo zamjenica članice s pravom glasa
Medved Peter Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti član s pravom glasa
    Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti zamjenik člana s pravom glasa
Merljak Rudi Urad Vlade RS za Slovence v zamejstvu in po svetu član s pravom glasa
    Urad Vlade RS za Slovence v zamejstvu in po svetu zamjenik člana s pravom glasa
    Ministrstvo za zunanje zadeve savjetodavni član bez prava glasa
Kliner Kristina Ministrstvo za zunanje zadeve zamjenica savjetodavnog člana bez prava glasa
Neubauer Tit Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport savjetodavni član bez prava glasa
Pezdir Tatjana Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport zamjenica savjetodavnog člana bez prava glasa
Bibič Andrej Ministrstvo za okolje in prostor savjetodavni član bez prava glasa
Baluh Stanko Urad Vlade za narodnosti savjetodavni član bez prava glasa
Mamlić Maja Urad Vlade za narodnosti zamjenica savjetodavnog člana bez prava glasa
Hribar Milič Samo Gospodarska zbornica Slovenije savjetodavni član bez prava glasa
Ackermann Grit Gospodarska zbornica Slovenije zamjenica savjetodavnog člana bez prava glasa
Bratkovič Franci Razvojni center Novo mesto, Vzhodna kohezijska regija savjetodavni član bez prava glasa
Šterban Bezjak Nataša RRA Posavje, Vzhodna kohezijska regija zamjenica savjetodavnog člana bez prava glasa
Drevenšek Liljana RRA LUR, Zahodna kohezijska regija savjetodavna članica bez prava glasa
Nemarnik Guiliano RRC Koper, Zahodna kohezijska regija zamjenik savjetodavne članice bez prava glasa
Jerman Borut Kulturno izobraževalno društvo PiNA, CNVSO savjetodavni član bez prava glasa
Škrlj Matilda Alpe Adria Green, Mednarodno društvo za varstvo okolja in narave, CNVSO zamjenica savjetodavnog člana bez prava glasa
Gabrić Perica Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije član s pravom glasa
Kovač Mislav Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije zamjenik člana s pravom glasa
Malnar Alen Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije član s pravom glasa
Arneri Stella Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije zamjenica člana s pravom glasa
Hađim Davor Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja
član s pravom glasa
Kovačević Grčić Helia Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja zamjenica člana s pravom glasa
Preradović Mila Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja članica s pravom glasa
Zovko Sandra Ministarstvo unutarnjih poslova zamjenica članice s pravom glasa
Slivar Ksenija Ministarstvo turizma i sporta članica s pravom glasa
Deranja Crnokić Anuška Ministarstvo kulture i medija zamjenica članice s pravom glasa
Nordio Danijela Ministarstvo zdravstva članica s pravom glasa
Ivandić Blažina Željka Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku zamjenica članice s pravom glasa
Szabo Ingrid Ministarstvo vanjskih i europskih poslova savjetodavna članica bez prava glasa
Sladović Biserka Hrvatska udruga poslodavaca zamjenica savjetodavne članice bez prava glasa
Barilar Karolina Krapinsko-Zagorska županija (Zagorska razvojna agencija) savjetodavna članica bez prava glasa
Bosich Patrizia Istarska županija zamjenica savjetodavne članice bez prava glasa
Rašić Iva Vlada Republike Hrvatske, Ured za udruge savjetodavna članica bez prava glasa
Bumber Zvonko Udruga za prirodoslovna istraživanja zamjenik savjetodavne članice bez prava glasa
Brumnjak Iličić Ana Udruga gradova u Republici Hrvatskoj savjetodavna članica bez prava glasa
Paliska Glorija Hrvatska zajednica općina, Općina Raša zamjenica savjetodavne članice bez prava glasa