slide-si-hr

Člani Odborza za spremljanje Programa sodelovanja Interreg V-A Slovenija – Hrvaška

PRIIMEK IME INŠTITUCIJA VLOGA
Ješovnik Peter Služba Vlade RS za razvoj in evropsko kohezijsko politiko član z glasovalno pravico
Rener Tatjana Služba Vlade RS za razvoj in evropsko kohezijsko politiko namestnica z glasovalno pravico
Silič Vesna Služba Vlade RS za razvoj in evropsko kohezijsko politiko članica z glasovalno pravico
Šantelj Arrighetti Danica Služba Vlade RS za razvoj in evropsko kohezijsko politiko namestnica z glasovalno pravico
Sajko Darko Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo član z glasovalno pravico
Čanak Snežana Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo namestnica z glasovalno pravico
Marš Irena Ministrstvo za kulturo članica z glasovalno pravico
Bošnjak Mateja Ministrstvo za kulturo namestnica z glasovalno pravico
Lovšin Jana Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enale možnosti članica z glasovalno pravico
Merljak Rudi Urad Vlade RS za Slovence v zamejstvu in po svetu član z glasovalno pravico
Cukrov Marjan Urad Vlade RS za Slovence v zamejstvu in po svetu namestnik z glasovalno pravico
Mejač Živana Ministrstvo za zunanje zadeve članica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Dekleva Branko Ministrstvo za zunanje zadeve namestnik v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Neubauer Tit Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport član v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Pezdir Tatjana Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport namestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Bibič Andrej Ministrstvo za okolje in prostor član v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Baluh Stanko Urad Vlade za narodnosti član v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Mamlić Maja Urad Vlade za narodnosti namestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Hribar Milič Samo Gospodarska zbornica Slovenije član v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Ackermann Grit Gospodarska zbornica Slovenije namestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Bratkovič Franci Razvojni center Novo mesto, Vzhodna kohezijska regija član v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Šterban Bezjak Nataša RRA Posavje, Vzhodna kohezijska regija namestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Madjar Lilijana RRA LUR, Zahodna kohezijska regija članica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Nemarnik Guiliano RRC Koper, Zahodna kohezijska regija namestnik v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Jerman Borut Kulturno izobraževalno društvo PiNA, CNVSO članica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Škrlj Matilda Alpe Adria Green, Mednarodno društvo za varstvo okolja in narave, CNVSO namestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Gjuras Danijela Ministry of Regional Development and EU funds članica z glasovalno pravico
Kovač Mislav Ministry of Regional Development and EU funds član z glasovalno pravico
Plamenac Pavle Ministry of Regional Development and EU funds namestnik z glasovalno pravico
Hađim Davor Ministry of Agriculture član z glasovalno pravico
Plenča Biloš Divna Ministry of Entrepreneurship and Crafts namestnica z glasovalno pravico
Bizjak Darko Ministry of Environmental and Nature Protection član z glasovalno pravico
Čačić Iva National Protection and Rescue Directorate namestnica z glasovalno pravico
Šadura Ivana Ministry of Tourism članica z glasovalno pravico
Deranja Crnokić Anuška Ministry of Culture namestnica z glasovalno pravico
Misir Marica Ministry of Health članica z glasovalno pravico
Ivandić Blažina Željka Ministry of Social Policy and Youth namestnica z glasovalno pravico
Žužul Marin Ministry of European and Foreign Affairs članica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Horvatić Lidija Croatian Employers Association namestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Barilar Karolina Krapinsko-Zagorska County (Zagorje Development Agency) članica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Bosich Patrizia Istarska County namestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Fišer Marković Stela Government of the Republic of Croatia – Office for Cooperation with NGOs članica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Bumber Zvonko Association for Natural Science Research namestnik v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Halar Dražana Association of Cities of the Republic of Croatia, City of Velika Gorica članica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice
Paliska Bolterstein Glorija Association of Municipalities of the Republic of Croatia, Municipality Ruša namestnica v svetovalni vlogi brez glasovalne pravice